Najbliższy kurs:
17.07.2024r.17.30
ZAPISZ SIĘ!
CO NAS WYRÓŻNIA

Wybór szkoły nauki jazdy obecnie nie należy do najłatwiejszych. Na rynku mamy bardzo wiele szkół nauki jazdy oraz równie wielu instruktorów. Jak zatem zweryfikować, która szkoła zasługuje na Państwa zaufanie, gdzie Państwo zdobędą niezbędną wiedzę i który instruktor to profesjonalista wykonujący swoją pracę z pasją?

 

  • Należy jasno określić cele i to czego Państwo oczekujecie od szkoły nauki jazdy 
  • Wybierajcie Państwo instruktorów, nie szkołę nauki jazdy, bo pozycję szkoły budują instruktorzy pasjonaci, którzy następnie odchodzą a na ich miejsce przychodzą inni, niekoniecznie równie dobrzy a renoma firmy pozostaje. Instruktor to osoba, do której musicie mieć Państwo zaufanie i należy o tym pamiętać. Skorzystajcie z opinii osób znajomych.
  • Nie bójcie się zadawać trudnych pytań. Im więcej informacji uzyskacie przed rozpoczęciem kursu, tym mniej czeka Was rozczarowań

 

DLACZEGO OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "DELTA"

Ośrodek Szkolenia Kierowców "DELTA" powstał w 2004 roku. W niezmienionym składzie instruktorskim prowadzi szkolenia do chwili obecnej. W pierwszych latach organizowane kursy dotyczyły wyłącznie szkoleń na kat. A, B, C prawa jazdy. Aktualnie prowadzimy szkolenia na kat. A, A1, A2, B, B+E, C, C+E prawa jazdy.

Ponadto wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców zawodowych prowadzimy szkolenia okresowe oraz kwalifikacje (wstępna, wstepna przyspieszona, wstępna uzupełniająca, wstępna uzupełniająca przyspieszona) w zakresie kat. C1,C1E, C, CE,D1, D1E, D, DE prawa jazdy. Posiadamy własny plac manewrowy, udostępniony wyłącznie dla kursantów naszego Ośrodka. Otwarliśmy własną salę wykładową z dostępem do WC, byście Państwo mogli czuć się komfortowo w trakcie zajęć. Ponadto do dyspozycji kursantów w trakcie wykładów pozostaje stanowisko techniczne - można napić się gorącej kawy lub herbaty.

Dokładamy wszelkich starań, by flota pojazdów szkoleniowych OSK "DELTA" spełniała standardy bezpieczeństwa, w tym celu dokonujemy stałych przeglądów technicznych pojazdów oraz dbamy o właściwy stan techniczny i stan ogumienia (właściwy rodzaj opon zależnie od pory roku). Decydujący wpływ na Państwa samopoczucie w trakcie szkolenia ma również estetyczny wygląd pojazdów, dlatego staramy się, aby pojazdy szkoleniowe zawsze były czyste oraz zadbane.

W chwili obecnej oferta Ośrodka rozwija się niezmiernie dynamicznie. Kładziemy nacisk na rozwój jakości szkolenia oraz rozbudowę oferty szkoleniowej. Nadal będziemy wyznaczać kierunki rozwoju lokalnych szkół nauki jazdy.

 

CO NAS WYRÓŻNIA

 

  • PASJA Z JAKĄ PROWADZIMY SZKOLENIA

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego traktujemy ją jak wyzwanie podchodząc do potrzeb każdego z kursantów indywidualnie. Dokonujemy analizy potrzeb każdego kursanta, równocześnie wyznaczając każdej osobie szkolonej jasne wymagania i cel jaki musi zostać osiągniety w trakcie szkolenia. Nasi instruktorzy to pasjonaci dziedziny w której pracują, a im większy pasjonat tym większą jest w stanie Państwu wiedzę przekazać.

 

  • DOŚWIADCZENIE

Szkolimy od 14 lat stale podnosząc swoje umiejętności w trakcie warsztatów doskonalenia zawodowego dla instruktorów i wykładowców nauki jazdy. W trakcie tych 14-tu lat zmuszani byliśmy niejednokrotnie do zmian w podstawach elementarnego szkolenia na skutek zmieniających sie przepisów. Wypracowaliśmy własny schemat szkoleń, który z powodzeniem został przyjęty przez naszych kursantów.

 

  • ZAWSZE ZGODNIE Z USTAWĄ

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości szkoleń oraz do prawidłowości ich przeprowadzania zgodnie z Ustawą o kierujących pojazdami Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. Najdrobniejsze uchybienia w procesie szkolenia mogą bowiem doprowadzić do unieważnienia kursu oraz do cofnięcia uzyskanych przez Państwa uprawnień do kierowania pojazdami.

 

  • EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

Wyznaczamy jasne cele osobom szkolonym i skutecznie dążymy do ich realizacji, co w oczywisty sposób przekłada się na jakość i efektywność szkolenia. 80% osób szkolonych trafia do nas z polecenia, co oznacza, że spełniamy Państwa wymagania i realizujemy w sposób kompleksowy trudny proces szkolenia. Jest to sukces, który zobowiązuje.

 

  • PARTNERSTWO I INNOWACYJNOŚĆ

Ośrodek OSK "DELTA" jako pierwszy na rynku lokalnym rozpoczął współpracę z Partnerami zewnętrznymi posługując się najnowszymi specjalistycznymi oprogramowaniami. Wspieramy działania innowacyjne. Dzięki tej współpracy mają Państwo pewność odbycia profesjonalnych kursów.

 

  • WYMAGAMY

Nie boimy się wymagać. Profesjonaliści po pierwszych godzinach spędzonych z Państwem, określą stopień postępu, wyeliminują złe nawyki w prowadzeniu pojazdu oraz pomogą rozwinąć Państwa umiejętności. Sukces na egzaminie oraz w Państwa samodzielnym poruszaniu się po drogach tkwi głównie w solidnych podstawach. Dlatego wymagamy od Państwa zaangażowania, byście mogli ten bardzo krótki czas 30 godzin wykorzystać jak najefektywniej, zdobywając możliwie maksymalną ilośc wiedzy i doświadczenia at http://www.replikizegark.pl.

 

  • ZAUFANIE FIRM

Wiele liczących się firm transportowych zwraca się do nas z prośbą o rekomendacje dla osób, które ukończyły u nas kursy prawa jazdy. Nasi kursanci znajdują zatrudnienie w firmach prowadzących transport krajowy i międzynarodowy. Jest to nasz wspólny sukces. Wszystkim tym osobom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy kierowcy zawodowego.